GULIWER ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

 


Zespół UT Guliwer SC

Autobus Autobusy

W I T A M Y   S E  R D E C Z N I E  !!!


Nasza Firma, specjalizuje się w przewozach pracowniczych i uczniowskich oraz świadczeniu usług przewozu osób na  zamówienia indywidualne i instytucjonalne.

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę z rzetelnymi kontrahentami, jak też gotowi na realizację wszelkich zleceń dotyczących przewozu osób m.in. obsługą wycieczek zorganizowanych, wesel, spotkań integracyjnych, wyjazdów służbowych, czy rodzinnych itp.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług, popartą wieloletnim doświadczeniem, kulturę osobistą i empatię naszych sprawdzonych kierowców, śpieszących w każdej chwili z pomocą, przystępne ceny, a przede wszystkim rzetelność i bezpieczeństwo. 

Zapraszamy Państwa do siedziby naszej Firmy w Świdnicy przy ul. Towarowej 24, bądź kontaktu mailowego na adres: janusz@guliwertransport.pl lub telefonicznego na nr tel.605-247-724 lub 695-751-700.

Informujemy Państwa jednocześnie, że na stanowiącym własność naszej Firmy, doskonale zlokalizowanym komunikacyjnie terenie przy ul. Towarowej 24 w Świdnicy, dysponujemy pomieszczeniami biurowymi, magazynowymi oraz warsztatowymi pod wynajem.

Zapraszamy zatem do współpracy. Kontakt w sprawie wynajmu jak wyżej.

 

Z poważaniem


Zespół UT Guliwer SC