O nas

Autobus Autobusy

O nas

Firma „Guliwer” powstała w 1997 roku. Jest przedsięwzięciem finansowanym w całości ze środków prywatnych. Naszym celem jest zaoferowanie Klientom usług transportowych o najwyższym standardzie jakościowym, za najniższą cenę. Jak do tej pory udawało nam się to realizować w stu procentach. Świadczyły o tym tysiące zadowolonych klientów i miliony bezpiecznie przebytych kilometrów po drogach całej Europy.

Posiadamy międzynarodowe certyfikaty, wysoce wykwalifikowanych kierowców, oraz autobusy gwarantujące komfort, niezawodność i bezpieczeństwo. wifi

W ostatnim okresie czasu, w wyniku przeprowadzonej restrukturyzacji firmy, zmianie uległ profil działalności naszej firmy. Otóż po rezygnacji z przewozów pasażerskich na regularnych liniach autobusowych pomiędzy Wałbrzychem, Świdnicą a Wrocławiem, obecnie skupiamy się na przewozach pracowniczych oraz okazjonalnym wynajmie autobusów i busów w celach turystyczno-biznesowych, na zamówienia indywidualne i instytucjonalne. Restrukturyzacja w naszej firmie trwa. Podejmujemy działania, które w przyszłości pozwolą nam na odbudowanie właściwego naszej nazwie i logo, wizerunku firmy, a nie wykluczone, że pozwolą nam na ponowne zaistnienie na rynku regularnych przewozów pasażerskich. Sentyment i liczne słowa wsparcia od naszych wiernych Klientów, spowodowały, że nie zarzekamy się w kwestii powrotu do służby społeczeństwu. 

Firma UT Guliwer SC świadczy również usługi w postaci m.in. serwisu klimatyzacji, oczywiście z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii. Proponujemy wynajem powierzchni użytkowych: biurowych, magazynowych i warsztatowych, w doskonałej lokalizacji w Świdnicy, na monitorowanym i chronionym przez całą dobę terenie.

Celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do naszego biura, bądź prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza umieszczonego w naszej zakładce – Kontakt.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i do zobaczenia.